vystavovatelé

informace a pokyny pro vystavovatelé

INFORMACE
PRO VYSTAVOVATELE

Vážení,

6. – 8. června 2019 pořádá Macadam s.r.o. 17. Česko-slovenský foniatrický kongres XXX. Celostátní foniatrické dny Evy Sedláčkové ve Wellness hotelu Babylon v Liberci.

MOTTO KONGRESU

Foniatrická intervence v dětském věku

Převážnou většinu účastníků kongresu budou tvořit lékaři, v menším počtu se zúčastní i zdravotní sestry, vědci a kliničtí logopedi.

Jako organizátoři této významné akce máme zájem, abychom v rámci této události představili nové a úspěšné produkty výrobců a distributorů zdravotnické techniky a léčiv. Proto si dovolujeme oslovit vaší společnost s návrhem na prezentaci vašich výrobků v rámci této akce. Umožní jednak reklamu vašeho výrobku a zároveň pomůže nám organizátorům s financováním a zdárným organizačním zajištěním tohoto tradičního kongresu.

Pokud se rozhodnete podpořit naší významnou akci, tak si vám formou níže uvedené tabulky dovolujeme nabídnout několik variant, jak můžete vaše produkty prezentovat – viz níže tabulka Možnosti vystavování.

V případě Vašeho zájmu se, prosím, obraťte na Ing. Zdeňka Žďánského:

e-mail: zdenek@bowtieprague.cz
mobilní telefon:
+420 604 209 417

POKYNY
PRO VYSTAVOVATELE

Vážení vystavovatelé,

rádi bychom Vás informovali, že výstavu si můžete nainstalovat v Konferenčním sále v Centru Babylon ve čtvrtek 6. 6. 2019 odpoledne mezi 16 – 19 hodinou, případně v pátek 7. 6. 2019 od 7 – 9 hodin.

Balení výstavy bude možné v sobotu 8. 6. 2019 v čase 13 – 15 hodin.

Jednotlivé výstavní plochy budou ohraničeny a označeny názvem firmy, vybaveny stolem se 2 židlemi a vybaveny elektrickou zásuvkou. Další stoly a židle Vám na vaší žádost rádi přidáme do Vašeho výstavního prostoru. Připojení na internet je v Centru Babylon zajištěno.

Dále si Vás dovolujeme požádat o zaslání LOGA a REKLAMY (v rozsahu uvedeném v Tabulce možností vystavování) a případných dalších požadavků na vybavení výstavních prostor nejpozději do 31. 5. 2019. Vše zasílejte na e-mail: zdenek@bowtieprague.cz

Další materiály – letáčky, brožury apod., které potřebujete umístit do konferenčních tašek, dovezte prosím osobně nebo zašlete poštou na adresu: BowTie Prague a.s., Bubenské nábřeží 306/13, 170 00 Praha 7

Termín dodání nejpozději: pátek 31.5. 2019.

Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání,
Organizační tým Foniatrického kongresu 2019

Kontakt

Zdeněk Žďánský
Email: zdenek@bowtieprague.cz
Mobil: +420 604 209 417

MOŽNOSTI
VYSTAVOVÁNÍ

Tabulka možností vystavování je ke stažení ZDE

MOTTO KONGRESU

Foniatrická intervence v dětském věku

MÍSTO
KONÁNÍ
KONFERENCE

Wellness hotel Babylon
Nitranská 1, Liberec,
Česká republika
www.hotelbabylon.cz